PŘEDPRODEJ
Začínáme 3. 1. 2022

TRÉNINK PRO RODIČE S DĚTMI
PROČ DĚTI V DOMÁCÍ IZOLACI ZTLOUSTLY A CO S TÍM MOHOU RODIČE DĚLAT?

 

EFEKTIVNÍ STRATEGIE, JAK ZÍSKAT OPTIMÁLNÍ VÁHU, DOSTAT SE ZPĚT DO FORMY, A UPEVNIT VZTAHY V RODINĚ.

12 týdenní trénink, více než 7 hodin praktických a užitečných informací, které vás hravě zdravě dovedou k vaší vytoužené optimální váze a k pevnému zdraví.
Soutěžte o prodloužený víkendový pobyt na stylové chatě.

Upevněte společně s dětmi zdraví, posilte imunitu, načerpejte novou energii a získejte díky tomu zpět ztracené sebevědomí včetně optimální váhy.

pexels-mikhail-nilov-7662853.jpg
Naučte se pracovat společně s dětmi sami na sobě pod odborným vedením, a dosáhnete nejen optimální váhy, upevníte zdraví, ale začnete se cítit lépe, získáte k sobě navzájem nový vztah založený na hlubší sebedůvěře, zkvalitníte život a obdržíte mnoho přínosných informací z oblasti stravování, které vám do budoucna pomohou v postupném dosahování vašich cílů. Děti jsou to nejcennější, co v životě máme. Péče o ně, vzájemné pochopení, láska, důvěra v ně samotné nám to ve stáří vrátí stejně ochotným a láskyplným přístupem našich dětí k nám samotným. Čas a prevence jsou to nejdůležitější k dosažení pevného zdraví a spokojenosti celé rodiny.
pexels-breakingpic-2923.jpg
Taky jste si všimli, že v době corona-virové mnoho z nás tak nějak rychleji přibralo na váze více, než kdy jindy? O to hůř, že se to týká i našich dětí, které díky omezenému pohybu většinu času tráví posedáváním bez smysluplných aktivit s balíčkem oblíbených pochutin v ruce. Dříve konzumovaly tyto pro zdraví ne moc přínosné „dobrůtky“ možná až po příchodu ze školy. Dnes není výjimka, že pojídají svoje mňamky už od rána a nezastaví se v příjmu nadměrných kalorií v průběhu celého dne.

Co s tím dělat? Rodiče mají mnoho povinností, nezvládají kontrolovat každou činnost dítěte a děti toho někdy i tak trošku zneužívají. Možná, že právě u vás v rodině se již projevily počáteční nepříznivé zdravotní příznaky, komplikace, nebo se dokonce nacházíte ve vážnějším,  pokročilém vývojovém stádiu těchto potíží. Možná, že i vy řešíte opakované problémy se svou váhou, nyní i s váhou svých dětí, s civilizačními nemocemi nebo komplexně se vším dohromady. Třeba jste zažili vy osobně nebo vaše děti posměch ze strany okolí, byli jste zahrnováni urážkami. Cítíte se sami, zbyteční a nevíte, jak ze začarovaného kruhu ven. Možná jste zažili u nejen svých dětí rovněž první projevy poruchy příjmu potravy, jako jsou například bulimie či anorexie.
Co kdybych vám dala osobní zkušenost, jak můžete dělat věci jinak s tím, že to právě pro vás může být ten nejjednodušší způsob, cesta k vyřešení vašich aktuálních obtíží? Co kdybyste i vy dosáhli svého vytouženého výsledku? Jaký by to byl pocit nemuset řešit váš vzhled, zdraví? Jak moc by se vám ulevilo, kdyby se mohly vaše problémy minimalizovat nebo dokonce úplně z vašeho života vytratit? Jaké změny byste prožívali vy osobně? Získali byste vyšší sebevědomí? Měli byste větší radost a chuť do života? Začali byste podnikat věci, na které jste doposud neměli čas, náladu, energii?

Lidé se mě často ptají, jestli lze mít optimální váhu a zároveň posílit imunitu, upevnit zdraví, preventivně předcházet nemocem, nebo naopak minimalizovat či úplně odstranit již vzniklé zdravotní potíže. Stěžují si - mám vyzkoušeno už tolik metod, proč tedy tomu výsledky neodpovídají? Proč musím opakovaně narážet na překážky? Nemám pak sílu jít do něčeho nového. Vlastně už ani nevěřím, že by k nějaké změně mohlo dojít. Nevěřím už v žádné další metody, pokusy. Většinou se ptám, jaký to byl pocit, když se cítili bez nemocí, bolestí, štíhlí, plní energie. Odpovědi bývají velmi obdobné - bylo to prostě super, nejlepší věc na světě. O to horší situace je, když v tom hrají hlavní roli i vaše děti. Plně vás chápu, rozumím tomu. Chcete si být už konečně jisti, že jdete tím správným směrem.

Základem je vaše vize

Sama vím, jak bylo pro mne ze začátku vše složité. Měla jsem pochybnosti, obavy ze změny, zajetých kolejí. Žádná pestrost, rozmanitost ve stravování, žádné znalosti, motivace ke změně a uvědomění si toho, že zdraví je základ pro kvalitní život. Měla jsem mnoho zdravotních problémů a touhu být zdravá jako většina lidí v mém věku.
Jsem dcera a vnučka myslivců, takže naše stravování bylo stavěno na mase, tučných pokrmech, soli, sladkém. Paštiky, másla, sádla, koláče, cukrovinky a to v pořádném množství, protože co je základem dne a spokojeného člověka - pořádně najezený člověk. Takhle to šlo léta.
Dsc01518.jpg
Problémy s postavou se u nás řešily, co si pamatuji. Téma diet, hubnutí, omezování se
v konzumaci jídel, následné přejídání se, opakované chutě na něco dobrého, to nebylo nic neobvyklého. Jednoduše se vytvářel jakýsi začarovaný kruh.

První moje zdravotní problémy se projevily již na základní škole - pocity na zvracení, nevolnosti, mdloby. Měla jsem pocit, že na nic není čas, takže jsem snídala málo kdy. Ve škole jsem si občas dala svačinku, obědy hrůza, takže neobědváme. Při příchodu domů jsem si zvládla udělat klidně i 7 vajec a spořádat i 6 rohlíků během jednoho chodu. Takhle to pokračovalo dál až do vysoké školy, kdy se moje zdravotní problémy prohloubily. Vybrala jsem si tehdy školu ve vztahu ke zdraví Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví - hygiena výživy, bezpečnost práce, hygiena životního prostředí a tak dále. Začala jsem zjišťovat, co vede k upevnění zdraví a co naopak vede k nemocem. Velký zlom však nastal před státnicemi, kdy jsem prodělala svou další operaci z důvodu cysty na vaječníku, následně po pár letech přišel potrat a hrozily další a další operace. Řekla jsem si stop. Vyčerpaná, bez energie, s pocitem, že takhle se žít nedá.

Začala jsem konat. Prohloubila jsem znalosti v oblasti výživy. Praxe, upravení hmotnosti vedly k tomu, že zdravotní problémy ustupovaly do pozadí a já se mohla začít věnovat věcem, které mě těšily, dělaly mne šťastnou. Začala jsem svoje zkušenosti aplikovat na klienty včetně rodičů s dětmi. Vytvářela jsem metody, postupy, které mi pomohly dosáhnout cíle a individuálně dle aktuálních požadavků klientů jsem je aplikovala na nich. Díky tomu mám dnes stálou klientelu, které jsem kdykoliv s jejími problémy k dispozici.

Přesně vím, jak se cítíte na začátku cesty - bezmoc, vyčerpání, nevíte kudy kam přes nekonečno povinností, neporozumění ze strany okolí. O to víc chcete změnu, protože jde zejména o vaše děti a jejich budoucnost tedy prožití kvalitního života v plnohodnotném zdraví bez zdravotních omezení a trápení. Není nic krásnějšího než dětský úsměv a spokojenost všech dětí na světě.

Vše je jen otázkou času

pexels-pixabay-39396.jpg
Čelila jsem stejným obavám, starostem. Změnila jsem smýšlení sama o sobě, prioritou bylo zdraví a práce až na druhém místě. To jsem nikdy dříve nedokázala – povinnosti byly vždycky na místě prvním.

Vyvážená strava mi změnila život a navrátila zdraví. Pestrost, rozmanitost, vyváženost, jsou klíčové faktory pro upevnění zdraví všech lidí.

Vyvarujte se zbytečných chyb, jako jsem dělala já

pexels-myriam-zilles-5961172.jpg
Nemusíte skončit jako rodina nejdříve s pochroumaným zdravím nebo v nemocnici a až následně pochopit, že to vlastně takhle vůbec nechcete. Buďte lepší než já a vezměte prevenci, opatření do vlastních rukou dřív, než se projeví první nepříznivé příznaky. O to horší to je pro děti, jelikož se problémy táhnou a prohlubují ve většině případů z dětského věku až do dospělosti.
Dnes neřeším nedostatek energie a podobné komplikace. Z mnoha věcí jsem se poučila a přehodnotila dosavadní priority. Vím, jak je náročné vystoupit ze zastaralých vzorců chování. Nedopusťte však, aby za vaše prohřešky doplatily i vaše děti, které automaticky od vás vzorce chování přejímají a budou je i nevědomky uplatňovat v dospělosti. Staňte se novou rodinou a věřte, že vaše společná proměna bude pro všechny tou nejúžasnější zkušeností v životě.

Zde je hlavní kámen úrazu

Většina lidí nezná přesné souvislosti tedy vztah mezi stravováním, upevňováním zdraví, dosažením optimální hmotnosti. Na internetu koluje celá řada mýtů, podle kterých lidé mnohokrát realizují takové postupy, které mohou vést až k poškození zdraví a ohrožení života, a to i přesto, že se zpočátku může zdát, že vše jde podle plánu, hladce. Následně však během měsíců dochází k návratu k původnímu stavu a není nic nenormálního, že si člověk jako bonus s sebou odnese i kila navíc a zdravotní problémy, které se mohou projevit klidně i měsíce a měsíce po absolvování „zázračných„ metod k udržení optimální váhy, zdraví. Lidé pak zkouší častokrát další a další metody, které totálně odporují přirozeným biorytmům člověka. Následně logicky dochází buď ke zklamání po nějaké době, nebo téměř okamžitě, protože člověk dospívá k závěru, že takhle dál už nemůže. Ztrácí důvěru, energii, sebevědomí, přichází o zdraví.
Já vytvářela ucelený systém měsíce, roky. Prioritou bylo, aby byl efekt dlouhodobý. Důkazem jsem nejen já, ale i řada mých klientů, kteří si svoje sny splnili. Vlastně žijí svůj vysněný sen.
10 hlavních důvodů, proč si lidé nejsou schopni udržet svou váhu:
1. Nestanovení si životních priorit, nevhodná motivace, cíl
2. Čerpání od „neodborníků“, přeinformovnost

3. Chybějící systém utřídění informací

4. Hladovění

5. Převažující jednostrannost v jídle, chybějící pestrost, rozmanitost

6. Nepravidelnost v jedení

7. Nejsou dodržovány energetické požadavky jako příjem a výdej energie

8. Nejsou dodržovány nutriční požadavky

9. Absence pro tělo nezbytných vitamínů, minerálů

10. Nedostatečný pitný režim. Voda jako důležitá součást detoxikace, má „očistný“ efekt
pexels-olya-kobruseva-5428833.jpg

Jedinečnost, silná stránka tréninku

Po celou dobu tréninku získáte ty nejaktuálnější informace a nejefektivnější metody, jak se cítit společně opět fit, jak podpořit a upevnit kvalitu zdraví vašich dětí, jak se stravovat s lehkostí, bez námahy a vyčerpání, jak si správně sestavit svůj jídelníček, abyste si i vy s dětmi zachovali optimální váhu. Dozvíte se, jaký vliv má psychika na stravování a jaký vliv má strava na vaši psychiku.

Získáte podporu, že vše lze zvládnout včetně doporučení, jak na to. Jsem tady právě proto jen pro vás. Pamatujte, vždycky se na nás můžete obrátit, svěřit se se svými pocity, radostí, úspěchy atd. S důvěrou v sami sebe, s optimismem a vírou svůj problém vyřešíte.
pexels-rodnae-productions-7551454.jpg

Moje vzdělání, výsledky, úspěchy

Oblasti stravování se věnuji již nějakou dobu. Studovala jsem v letech 2004 - 2009 na Jihočeské univerzitě - Zdravotně sociální fakulta obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, kde stravování, výživa byla po celých 5 let jedním z nejdůležitějších oborů, témat. Studium jsem ukončila státní zkouškou. Jako součástí studia jsem absolvovala praxi například:
 • Zdravotní ústav se sídlem v Brně, a to v oboru Pracovní lékařství a v oboru Fyziologie a psychologie práce
 • KHS JM kraje se sídlem v Brně - územní pracoviště Blansko, a to v oboru Hygiena obecná a komunální, Hygiena dětí a mladistvých, Hygiena práce, Hygiena výživy, Epidemiologie
nové.png
Skener_20210225 (2).jpg
Jelikož se celá ta studentská léta točila zejména kolem zdraví - hygiena výživy, epidemiologie, hygiena práce, hygiena životního prostředí aj., velmi rychle se pro mne stala tato témata a celá tato problematika velkou inspirací a hnacím motorem.
Postupně jsem si prohlubovala jak praxi, tak vzdělání
 
2013 - nyní                            Certifikovaný poradce pro výživu
 
2011 - nyní                            Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti                                                     bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
 
Vše souvisí se vším a já si brzy našla velmi blízký vztah zejména k oblasti týkající se výživy, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V následujících letech po státní zkoušce jsem získala osvědčení jako Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a stala jsem se certifikovaným Poradcem pro výživu.
 
Aktuálně píši do bulletinu MUDr. Josefa Jonáše a do regionálních deníků.

Prioritou je pro mne sám zákazník. Vzájemnou spoluprácí prostřednictvím předem stanovených metod, postupů, které vycházejí z aktuálních potřeb, požadavků klienta, vytyčených cílů, přání, dosahujeme. Po celou dobu naší společné cesty vás budu motivovat, udělám maximum pro to, aby každý z vás dosáhl těch nejlepších výsledků, které vás v životě posunou zase o velký kus vpřed.
 
Můžete mít jistotu, že se na mne můžete kdykoliv bez váhání a s důvěrou obrátit.
Kokos má pro nás mnoho blahodárných účin

Pojďte i vy změnit svoje stravovací návyky

4/2021
Kateřina
Pavlíno, děkuji za přednášku, už kdysi jsem si dělala kurz výživy a bylo to pro mě super opakování, připomenutí. A super přednes, vyhovovala mi Vaše rychlost a nadšení pro věc. Moc děkuji.
4/2021
Lucie
Moc děkuji za nádhernou přednášku Pavlínce Podloučkové, bylo to úžasný, výživný, ale i velmi energický a usměvavý. Díky za hezký večer všem.
4/2021
Iveta
Krásný den, paní Podloučková. Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělé velikonoční recepty... slavilo to velký úspěch u čtenářů...kolegyně z deníků OL. i MS. kraje také umístily na své weby... a setkalo se s kladnou odezvou...Děkuji moc za Vaši perfektní práci a skvělé články, velmi si vážím spolupráce s Vámi, opatrujte se a klidný den přeje, Iveta.
3/2021
Darina
Co nyní prožíváte v souvislosti s vaším stravováním? Jak se přitom cítíte? Velice dobře !!!! Zkusila jsem si zvednout 10 kg brambor, hodně těžký, a tyto kg už nemám, prostě super. Z čeho jste měla největší strach, když jste do spolupráce šla? Co se změnilo? Strach jsem neměla, ale denní režim jsem musela překopat, četnost stravy 5x denně to byl oříšek. Co vám na stravováčku nejvíce vyhovuje? Jím, co mám ráda, řekla bych i hodně, a nepociťuji hlad. Co vás nejvíce překvapilo? Že během 3 měsíců lze snížit váhu, bez problémů. S čím jste nejvíce spokojená (pokles hmotnosti, chutě, pravidelnost, nemusíte jídla vymýšlet...atd.)? Samozřejmě váha, odbourány sladkosti. Co se za celou dobu od nastartování stravovacího plánu změnilo k lepšímu? Zvýšené sebevědomí. S čím si při stravování nevíte rady? Vše ok. Co vám doposud "chybělo" k dosažení cíle? Větší vůle. Máte ještě něco, co je potřeba zmínit? JEDNÍM SLOVEM "DĚKUJI ", jsem moc ráda, že jste mi vstoupila do cesty.
12/2020
Martina L.
12/2020
Iveta 
Krásný den ještě jednou, paní Podloučková.
Já Vám chci také moc poděkovat, že mě zásobujete skvěle zpracovanými texty. Starat se o sebe, jíst zdravě a všechno co se týká tipů a návratů k tradicím - viz. křížaly je prostě bomba a myslím, že to naše weby velmi obohacuje. Budu opravdu moc moc ráda, když budeme ve spolupráci dále pokračovat. Děkuji za všechno a opatrujte se.
3/2021
Jarka
Dobrý den paní Podloučková, od té doby, co jsme Vás poznali, jsme se začali stravovat jinak "zdravěji". Jsou to drobnosti, ale pokračujeme v nich stále dál. Např. minimálně jíme pšeničné pečivo, k večeři se snažíme k pečivu jíst zeleninu, oblíbili jsme si saláty (rukolu, polníček). Nepiji dvě hodiny před spaním, na snídani jsem začala více jíst různé kaše, manželovi dělám svačinu mezi snídaní a obědem, manžel si začal dávat i bezmasé obědy atd. Tento měsíc jsme si doma vyhlásili "suchý březen" a neměli jsme ani kapku alkoholu. Co se týče váhy, tak já se držím stále na stejné váze a jsem za to ráda, když si vezmu, že mi zrušily hodiny zumby a pohyb se mi omezil na cestu z práce domů. Jen o víkendech a někdy odpoledne po práci se snažíme chodit s manželem na procházky. Manželovi se podařilo zhubnout 5 kilo. Také Vás moc pozdravujeme a přejeme v dnešní době hlavně zdravíčko. Jarka
12/2020
Martina 
Ahoj Pájo, ještě jednou díky za ty jídelníčky! Vypadají moc dobře.
10/2020
Iveta
Krásný dobrý den, paní Podloučková, moc a moc děkujeme za další příspěvek. Uveřejníme jej na webu Prostějovského deníku ve čtvrtek 29. 10., na Valašském pak 28. 10. Věřím, ale, že se bude líbit i kolegyním z redakcí a využijí ho také, jako minule. Opatrujte se a děkuji moc za skvělou spolupráci.
8/2020
Dana
Ahoj Pavli, jen jsem ti chtěla říct, že mám dole 6 kg, je to vidět přes prsa a zadek. Zdravím všechny doma u vás.
2/2020
Jaroslava
Dobrý den paní Podloučková, jsme s manželem spokojení se stravováčkem. Snídaně a svačiny si podle něho připravujeme, na obědy chodíme u mě do závodní jídelny u manžela do restaurací, kde se snažíme vybírat si jídla "zdravější". Manželovi se podařilo od 14. 10. zhubnout 4 kila (na 118 kg), já jsem stále na stejné váze (80 kg). Jídla jsou pro nás pestřejší, než která jsme jedli před stravováčkem a jíme větší množství. Co bylo pro nás úskalí byly Vánoce, tam jsme se tolik nehlídali a jedli jsme cukroví, smaženého kapra, kačenu se zelím a knedlíkem...Manžel by chtěl vypracovat nový stravováček, já budu pokračovat se stávajícím. Děkujeme, ale vyšetření stresové odolnosti nebudeme chtít. Jsme rádi, že se můžeme stravovat podle stavováčku. Děkujeme a přejeme hezký den.
10/2019
Kateřina
Dobrý den Pavlíno, snad nevadí to oslovení. Věřím, že ne. Nevím, jak utíká čas Vám. Já mám pocit, že je to nedávno, co jsem od Vás, před víc než měsícem, odjížděla.  Byla jsem tehdy plná touhy, odvahy, a díky Vám i příjemné náladě ke změně svého těla i svých stravovacích návyků. A jak to dopadlo? Nic se nezměnilo. Stále mám chuť a odvahu, která je podpořena prvním úspěchem. Na váze mám o 3 kg míň a na obvodu pasu i boků, už je to taky znát. Navíc, dokáži klidně prospat celou noc, to jsem dřív prostě nedokázala. Polední únava, kdy jsem měla chuť zavřít oči a spát, je taky pryč. Naopak, cítím, kolik mám energie, až si někdy přijdu srandovní. Občas mám chuť poskakovat, abych to ze sebe dostala ven. Teď vážně nepřeháním. Naštěstí mě vždycky bavil pohyb a tak vím, jak tu energii využít. Stále to ale nedokáži pochopit. Tolik jídla co sním a hubnu. Některé porce jsou opravdu velké a dalo mi práci uvěřit (teď už věřím), že takhle to vážně má být. Poctivě si všechno stále vážím a snažím se jíst pestře podle jídelníčku. Vařím si na dva dny a většina jídla se dá použít i pro manžela. Některá tedy pro něj s malou úpravou, což je paráda. Zpočátku to pro mě byl ale zmatek. Měla jsem pocit, že stojím jen v kuchyni a chystám si jídlo. Už jsem si ale našla cestu a docela si ji užívám. A rozhodně už cítím jistotu, že tahle cesta má pro mě smysl. Proto Vám píši, abych Vám, sice trošku nešikovný způsobem, ale o to víc upřímně poděkovala a ocenila práci, kterou děláte. Doufám, že se brzy uvidíme. Myslím totiž, že pokud to půjde takhle lehce dál, tak budu potřebovat revizi jídelníčku a posunout se s Vaší pomocí
o kousek dál. Děkuji a přeji hezký a barevný podzim.

Přínosy tréninku

inspirace k akci.jpg

Co všechno tréninkem získáte, čeho dosáhnete?

1_edited.jpg
Všechny postupy pro dosažení cíle mám vyzkoušené přímo na sobě. Až následně po ověření jsem začala metody sdílet s ostatními.
 
Čerpám poznatky od mezinárodně uznávaných lékařů, vědců, odborníků. Používáme ty nejmodernější metody, které náš trh nabízí. Učím jen to, co funguje na ostatních a s čím oni sami jsou spokojeni.
 • Strategické kroky k upevnění zdraví vašeho i vašich děti
 • Získáte aktuální informace, postupy, rady k dosažení cíle, k motivaci, inspiraci
 • Při dodržování rad, dlouhodobý efekt s upevněním zdraví, zkvalitněním života, optimální váhou, vyšším sebevědomím
 • Budete mít kontrolu nad jídlem, což znamená kontrolu nad svým životem a životem svých dětí
 • Optimální váhu bez hladovění
 • Důvěru v to, že i přes vaše dosavadní „překážky“ lze vytouženého cíle dosáhnout
 • Utvrzení v tom, že s vírou, důvěrou, optimismem nelze klopýtnout, sejít z cesty
 • Jasnou vizi, cíl o tom, co chci a jakým způsobem toho dosáhnout ku vzájemné spokojenosti celé rodiny
 • Zpevněné zdraví
 • Zkvalitněný život
 • Vaše děti se budou cítit fit, budou mít více energie
 • Získáte společně jako rodina novou motivaci, inspiraci, poznatky
 • Víru v sám sebe
 • Zvýšené sebevědomí celé rodiny
 • Radost ze života
 • Touhu dělat společně jako rodina nové kroky vpřed, těšení se na nové
 • Vyhnete se vy i vaše děti jednostrannosti tedy zdravotním komplikacím, které toto stravování přináší
 • Naučíte se pestrosti, rozmanitosti
 • Obdiv okolí
 • Na základě vašeho úspěchu můžete pomoci i dalším lidem s obdobnými problémy
 • Budete motivací pro ostatní, pomůžete jim odstranit zastaralé vzorce myšlení, co je a není v životě možné
 • Můžete sdílet svůj osobní příběh, zkušenosti, pády, naději a být pro jiné inspirací
 • Děláte pozitivní věc pro svoje zdraví
 • Učíte sebe i děti novým vzorcům chování, jak mít pozitivní vztah k vaření, ke konzumaci potravin
 • Získáte novou energii, živiny potřebné pro správný vývoj organismu, a v neposlední řadě, jak jsem již psala rovněž radost ze života
 • BONUS: Akční kroky pro rodiče a jejich děti, ZDARMA Jídelníček bez vážení surovin, sleva 1000 Kč na stravovací plán na míru

Dana 

Mám dole 6 kg, je to vidět přes prsa a zadek.

Jsme s manželem spokojení se stravováčkem, manželovi se podařilo zhubnout 4 kg, jídla jsou pro nás pestřejší, než která jsme jedli před stravováčkem a jíme větší množství, jsme rádi, že se můžeme stravovat podle stavováčku.

Stále to ale nedokáži pochopit. Tolik jídla co sním a hubnu. Proto Vám píši, abych Vám, sice trošku nešikovným způsobem, ale o to víc upřímně poděkovala a ocenila práci, kterou děláte.

Příjemný a přátelský a přitom velmi erudovaný přístup Pavlinky.

Jaroslava

Kateřina

Pavla

Proč děti v domácí izolaci ztloustly a co s tím mohou rodiče dělat?
Efektivní strategie pro nejen rodiče, jak získat optimální váhu, dostat se zpět do formy a upevnit vztahy v rodině.

inspirace k akci.jpg
Přehled tréninkových témat:

Lekce 1

Proč děti v domácí izolaci ztloustly aneb Zásadní nedostatky ve stravě dětí.
V této lekci se podíváme na to, jaké jsou zásadní nedostatky ve stravě dětí, se kterými se nejčastěji setkávám při analýze jejich jídelníčku; na chyby, které vedou k váhovým, zdravotním problémům a uvedeme si příklad nevhodných potravin, které by děti neměly pravidelně konzumovat.

Lekce 2

Nejefektivnější metoda, jak se dostat na rozjezd do formy.
Ještě jste se nikdy do zlepšení životního stylu nepouštěli nebo to sem tam zkoušíte, ale téměř bez efektu? Ukážeme vám úžasné očišťující metody, které podpoří nejen optimální hmotnost, ale rovněž zkvalitní život.

Lekce 3

Jak se hravě zdravě navždy zbavit nebezpečných kil navíc.
Dozvíte se, proč změna života k lepšímu není o nedostatku času a získáte přesný návod na to, jak zabránit nadváze, obezitě, jak upevnit zdraví.

Lekce 4

Jednoduchý způsob, jak správně a rychle sestavit jídelníček.
Naučíte se jednoduché kroky k tomu, jak si můžete sestavit doma svůj vlastní jídelníček.

Lekce 5

Pijete správně? Jak se naučit nenuceně pít?
Že pití nemá nic společného se shazováním přebytečných kil, se zdravím a se stravováním? Tohle je jeden ze základních mýtů a my si vysvětlíme přesně proč. Jako bonus zjistíte, zda opravdu toho přes den vypijete tolik, kolik vaše tělo potřebuje pro bezproblémový vývoj, co do pitného režimu nezapočítávat a jak na to, když se do pití musíte nutit.

Lekce 6

Jste často nemocní? Metody, jak získat moc nad nemocí.
Získáte základní kroky k tomu, jak si zvýšit imunitu a podpořit zdraví celé rodiny.

Lekce 7

Stravovací rodičovské strategie, které mohou vést k poškození zdraví vašich dětí.
Upřesníme si, jaký vliv má nevyvážené stravování na kvalitu zdraví dětí. Ukážeme si příklady z praxe - názory rodičů na dnešní děti, základní problém vztah rodič/dítě/stravování/; metody, jak změnit chování u dítěte nejen ve vztahu ke stravě, ale i k rodičům. Podíváme se na nejčastější rodičovské stravovací strategie, se kterými jsem se setkala včetně negativních dopadů na zdraví dítěte. Uvedeme si rovněž doporučení pro rodiče, kteří si nevědí se stravováním rady.

Lekce 8

Metody pro rodiče, jak podpořit a zvýšit kvalitu zdraví jejich dětí prostřednictvím stravy.
Zdůrazníme význam kvalitní výživy na zdraví dětí včetně uvedení zásadní změny ve stravování za poslední roky. Odtajníme základní zásady, jak u dětí podpořit a zvýšit kvalitu jejich zdraví.

Lekce 9

Jak nepřibrat a při nakupování, vaření ušetřit maximálně čas, energii a peníze.
Naučíte se nakupovat, vařit efektivně. Zabráníte tomu, abyste byli zahlceni chaosem, získáte metody jak ušetřit čas při vaření a nakupování na maximum a zároveň ušetříte nejen svoje peníze, ale rovněž zabráníte narůstu vaší hmotnosti.

Lekce 10

Vliv stravy na psychiku aneb jak se zbavit navždy přejídání.
Přesvědčíte se, jak významnou úlohu hraje vliv stresu na vaši hmotnost. Řekneme si o emocích, které stojí za přejídáním. Na závěr obdržíte doporučení při touze se přejídat.

Lekce 11

Stravujete se nezdravě? Jednoduché finty, jak to změnit.
V této lekci získáte informace o tom, jaká je aktuální situace v souvislosti se stravováním v ČR. Dozvíte se o nejčastějších příčinách zdravotních komplikací a stanovíme si metody k upevnění zdraví.

Lekce 12

Stravovací plán jako neocenitelný pomocník k upevnění zdraví.
Je pro vás noční můra, že byste měli vymýšlet každý den nová jídlat? Tak si jednoduše nechte stravovací plán na míru vytvořit. V čem spočívá ten zázrak? Komu je stravovací plán určen? Proč se toho vůbec nemusíte bát a jaké přínosy získáte? To bude předmětem této lekce.

Bonus

Akční kroky pro rodiče a jejich děti k upevnění jejich vztahů.
ZDARMA Jídelníček bez vážení surovin 1
Přínosy:
 • Odstraníte mýty, že pokud chcete vařit, musíte strávit u plotny půl dne
 • Rychlé, snadné, chutné pokrmy
 • Pestrost, rozmanitost, vyváženost
 • Nový vztah k vaření, který vás začne bavit - nová inspirace, motivace
 • Vyhnete se vy i vaše děti jednostrannosti tedy zdravotním komplikacím, které toto stravování přináší
 • Nemusíte ztrácet čas zbytečným přemýšlením nad tím, co uvaříte
 • Získáte čas navíc, který můžete věnovat rodině, svým koníčkům, zálibám, seberozvoji
 • Děláte pozitivní věc pro svoje zdraví
 • Učíte sebe i děti novým vzorcům chování, jak mít pozitivní vztah k vaření, ke konzumaci potravin
 • Získáte novou energii, živiny potřebné pro správný vývoj organismu, a v neposlední řadě rovněž radost ze života.
 
Rozdíl od klasického stravovacého dne:
 • Zmizí chutě na něco dobrého
 • Získání optimální váhy
 • Pestrost ve stravě
 • Prevence vzniku onemocnění
 • Upevnění rodinných vztahů
 • Více času na svoje zájmy a mnoho dalších přínosů
Stravovací plán na míru 
Chcete si upevnit svoje zdraví? Trápí vás neustálé přibírání, hubnutí, nekontrolovatelné chutě na sladké, slané, opakované výčitky svědomí nebo jste sami se sebou spokojeni, jen si chcete vylepšit kvalitu vašeho života, zdraví, jenže nemáte v uspěchané době plné starostí čas se touto problematikou zabývat? Nevadí, vytvořím vám stravovací plán přímo na míru, a to přesně dle vašich aktuálních potřeb a požadavků. Ušetříte čas i peníze. Vše se děje pěkně z pohodlí vašeho domova bez zbytečného stresu a napětí.
 
Ověřte si na vlastní kůži, že udržet svou váhu, zdraví, jde i bez destruktivních diet a nezdravého, nelogického hladovění!
 
Proč nepřemýšlet a nechat si stravovací plán vytvořit? Jaké přínosy okamžitě získáte?
 • Nízká cena, rychlé vypracování
 • Priorita - nedopustit, zabránit, aby vaše tělo hladovělo!
 • Stravovací plán je pro vás sestaven přímo na míru dle vašich aktuálních potřeb, požadavků
 • Skladba, složení potravin jsou navrženy tak, aby docházelo k upevňování vašeho zdraví - prevence civilizačních onemocnění, Jo-Jo efektu, zkvalitnění života po všech stránkách
 • Plán je vypracovaný dle nejnovějších, nejmodernějších poznatků, zkušeností našich českých i zahraničních lékařů, odborníků, kteří se problematikou stravování, zejména jeho dopadem na naše zdraví, dlouhodobě zabývají, výsledky opakovaně ověřují, testují
 • Postupné dosažení vašeho vytyčeného cíle
 • Snadná příprava pokrmů
 • Bezproblémová komunikace z pohodlí vašeho domova
 • Nejedná se o žádné diety, ale o vyvážené stravování tzn. všechny látky, složky, budou do těla dodávány ve vyváženém množství, poměru
meal-plan-4232109_960_720.jpg

Když to shrneme - co z tréninku všechno získáte?