STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU DLE VAŠEHO VÝBĚRU
- PRO HUBNUTÍ

Chcete se zbavit trvale opakovaného přejídání a chutí na něco dobrého? Rádi byste upevnili zdraví? Chcete získat hravě optimální postavu? Nejde Vám trvale zhubnout? Chcete vařit chutně, pestře a hlavně mít uvařeno do pár minut?

Naučím Vás, jak získat optimální váhu a upevnit zdraví, zkvalitnit život prostřednictvím stravy nikoliv hladověním, ale jedením.
 
Začněte dnes s novým stravovacím plánem přímo na míru, abyste již zítra na sobě mohli vidět svoje první výsledky se zaslouženými úspěchy včetně získání času navíc, který můžete věnovat tomu, co máte rádi.

Upevněte hned svoje zdraví, posilte imunitu, načerpejte novou energii a získejte díky tomu zpět ztracené sebevědomí včetně optimální váhy.
pexels-vlad-chețan-2923156.jpg
Proč?
I vy se můžete zbavit přejídání, otravných chutí, dosáhnout optimální váhy, upevnit zdraví, zkvalitnit život a začít se cítit lépe.
Možná, že právě u Vás se již projevily počáteční nepříznivé zdravotní příznaky, komplikace, nebo se dokonce nacházíte ve vážnějším,  pokročilém vývojovém stádiu těchto potíží. Možná, že i vy řešíte opakované problémy se svou váhou, s civilizačními nemocemi nebo komplexně s obojím dohromady. Nevíte, jak na to, s vařením máte malé, žádné zkušenosti nebo jste vynikající kuchaři, ale nedokážete odhadnout přesné množství jídla, které by Vaši hmotnost udrželo na uzdě..
 
Co kdybych Vám dala osobní zkušenost, jak můžete dělat věci jinak s tím, že to právě pro Vás může být ten nejjednodušší způsob, cesta k vyřešení Vašich aktuálních obtíží? Jaký by to byl pocit nemuset řešit Váš vzhled, zdraví? Jak moc by se Vám ulevilo, kdyby se mohly Vaše problémy minimalizovat nebo dokonce úplně z Vašeho života vytratit? Jaké změny byste prožívali vy osobně? Získali byste vyšší sebevědomí? Měli byste větší radost a chuť do života? Začali byste podnikat věci, na které jste doposud neměli čas, náladu, energii?

Lidé se mě často ptají, jestli lze mít optimální váhu a zároveň posílit imunitu, upevnit zdraví, preventivně předcházet nemocem, nebo naopak minimalizovat či úplně odstranit již vzniklé zdravotní potíže.
pexels-allan-mas-5383501.jpg
Stěžují si – mám vyzkoušeno už tolik metod, proč tedy tomu výsledky neodpovídají? Proč musím opakovaně narážet na překážky? Nemám pak sílu jít do něčeho nového. Vlastně už ani nevěřím, že by k nějaké změně mohlo dojít. Nevěřím už v žádné další metody, pokusy. Většinou se ptám, jaký by to byl pocit, když by se cítili bez nemocí, bolestí, štíhlí, plní energie. Odpovědi bývají velmi obdobné – bylo to prostě super, nejlepší věc na světě. Plně Vás chápu, rozumím tomu. Chcete si být už konečně jisti, že jdete tím správným směrem.

Základem je Vaše vize

Dsc01518.jpg
Sama vím, jak bylo pro mne ze začátku vše složité. Měla jsem pochybnosti, obavy ze změny, zajetých kolejí. Žádná pestrost, rozmanitost ve stravování, žádné znalosti, motivace ke změně a uvědomění si toho, že zdraví je základ pro kvalitní život. Měla jsem mnoho zdravotních problémů a touhu být zdravá jako většina lidí v mém věku.

Jsem dcera a vnučka myslivců, takže naše stravování bylo stavěno na mase, tučných pokrmech, soli, sladkém. Paštiky, másla, sádla, koláče, cukrovinky a to v pořádném množství, protože co je základem dne a spokojeného člověka – pořádně najezený člověk. Takhle to šlo léta.

Problémy s postavou se u nás řešily, co si pamatuji. Téma diet, hubnutí, omezování se v konzumaci jídel, následné přejídání se, opakované chutě na něco dobrého, to nebylo nic neobvyklého. Jednoduše se vytvářel jakýsi začarovaný kruh.
První moje zdravotní problémy se projevily již na základní škole – pocity na zvracení, nevolnosti, mdloby. Měla jsem pocit, že na nic není čas, takže jsem snídala málo kdy. Ve škole jsem si občas dala svačinku, obědy fakt nee, takže neobědváme. Při příchodu domů jsem si zvládla udělat klidně i 7 vajec a spořádat i 6 rohlíků během jednoho chodu. Takhle to pokračovalo dál až do vysoké školy, kdy se moje zdravotní problémy prohloubily. Vybrala jsem si tehdy školu ve vztahu ke zdraví Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví – hygiena výživy, bezpečnost práce, hygiena životního prostředí a tak dále. Začala jsem zjišťovat, co vede k upevnění zdraví a co naopak vede k nemocem. Velký zlom však nastal před státnicemi, kdy jsem prodělala svou další operaci z důvodu cysty na vaječníku, následně po pár letech přišel potrat a hrozily další a další operace. Řekla jsem si stop. Vyčerpaná, bez energie, s pocitem, že takhle se žít nedá.

Začala jsem konat. Prohloubila jsem znalosti v oblasti výživy. Praxe, upravení hmotnosti vedly k tomu, že zdravotní problémy ustupovaly do pozadí a já se mohla začít věnovat věcem, které mě těšily, dělaly mne šťastnou. Začala jsem svoje zkušenosti aplikovat na klienty. Vytvářela jsem metody, postupy, které mi pomohly dosáhnout cíle a individuálně dle aktuálních požadavků klientů jsem je aplikovala na nich. Díky tomu mám dnes stálou klientelu, které jsem kdykoliv s jejími problémy k dispozici.

Přesně vím, jak se cítíte na začátku cesty – bezmoc, vyčerpání, nevíte kudy kam přes nekonečno povinností, neporozumění ze strany okolí.

Vše je jen otázkou času

pexels-stas-knop-1537268.jpg
Čelila jsem stejným obavám, starostem. Změnila jsem smýšlení sama o sobě, prioritou bylo zdraví a práce až na druhém místě. To jsem nikdy dříve nedokázala – povinnosti byly vždycky na místě prvním.
Vyvážená strava mi změnila život a navrátila zdraví. Pestrost, rozmanitost, vyváženost, jsou klíčové faktory pro upevnění zdraví všech lidí.

Vyvarujte se zbytečných chyb, jako jsem dělala já

pexels-gratisography-2882.jpg
Nemusíte skončit nejdříve s pochroumaným zdravím nebo v nemocnici a až následně pochopit, že to vlastně takhle vůbec nechcete. Buďte lepší než já a vezměte prevenci, opatření do vlastních rukou dřív, než se projeví první nepříznivé příznaky.
Dnes neřeším nedostatek energie a podobné komplikace. Z mnoha věcí jsem se poučila a přehodnotila dosavadní priority. Vím, jak je náročné vystoupit ze zastaralých vzorců chování. Nedopusťte však, aby za Vaše prohřešky doplatily i Vaše děti, které automaticky od Vás vzorce chování přejímají a budou je i nevědomky uplatňovat v dospělosti. Staňte se novým člověkem a věřte, že Vaše pozitivní proměna bude i pro Vaše děti vysvobozením v dospělosti.

Zde je hlavní kámen úrazu

pexels-startup-stock-photos-212286.jpg
Většina lidí nezná přesné souvislosti tedy vztah mezi stravováním, upevňováním zdraví, dosažením optimální hmotnosti. Na internetu koluje celá řada mýtů, podle kterých lidé mnohokrát realizují takové postupy, které mohou vést až k poškození zdraví a ohrožení života, a to i přesto, že se zpočátku může zdát, že vše jde podle plánu, hladce. Následně však během měsíců dochází k návratu k původnímu stavu a není nic nenormálního, že si člověk jako bonus s sebou odnese i kila navíc a zdravotní problémy, které se mohou projevit klidně i měsíce a měsíce po absolvování „zázračných„ metod k udržení optimální váhy, zdraví. Lidé pak zkouší častokrát další a další metody, které totálně odporují přirozeným biorytmům člověka. Následně logicky dochází buď ke zklamání po nějaké době, nebo téměř okamžitě, protože člověk dospívá k závěru, že takhle dál už nemůže. Ztrácí důvěru, energii, sebevědomí, přichází o zdraví.
Já vytvářela ucelený systém měsíce, roky. Prioritou bylo, aby byl efekt dlouhodobý. Důkazem jsem nejen já, ale i řada mých klientů, kteří si svoje sny splnili. Vlastně žijí svůj vysněný sen.
11 hlavních důvody, proč si lidé nejsou schopni udržet svou váhu
 1. Nestanovení si priorit, chybějící motivace, nereálný cíl.
 2. Přeinformovanost.
 3. Čerpání informací od „neodborníků“.
 4. Chybějící systém utřídění informací.
 5. Hladovění.
 6. Převažující jednostrannost v jídle. Chybějící pestrost, rozmanitost.
 7. Nepravidelnost v jedení.
 8. Nejsou dodržovány energetické požadavky jako příjem a výdej energie.
 9. Nejsou dodržovány nutriční požadavky. Vyřazují se ze stravy důležité makrosložky jako jsou bílkoviny, tuky, cukry nebo se naopak jejich doporučené množství překračuje.
 10. Absence pro tělo nezbytných vitamínů, minerálů.
 11. Nedostatečný pitný režim.

Víte, jakou nejhorší věc můžete udělat, když chcete hubnout? 

Vydat se cestou extrémních diet a hladovění
pexels-polina-tankilevitch-8601549.jpg

Co Vám udělá dieta, při které budete hladovět?

 • Vede k rychlým, ale pomíjivým výsledkům
 • Okrádá Vás o čas a energii
 • Demotivuje Vás, protože ji nikdy nemůžete držet dlouhodobě
 • Spouští chutě na sladké, protože při nich často hladovíte
 • Připraví Vás o tisíce korun, které utratíte za různé "superprodukty" 
 • Projeví se časem zdravotní komplikace spojené s odpíráním si složek ve výživě, které jsou nezbytné pro správné fungování organismu

Nejčastější postupy při hubnutí

infografika.jpg

Opravdu je třeba hladovět, nebo to jde jinak?

 • Diety v prášku Vás nespasí
 • Rychlá řešení Vám dlouhodobě nepomohou
 • Dieta doporučená slavnou osobností Vám výsledky nezaručí
 • Metoda pokus – omyl bude oslabovat Vaši vůli
 • Skutečné řešení nenajdete v módních časopisech
 
Zhubnout 15 kg za měsíc není úspěch, když do několika měsíců naberete tyto kg zpět + jako bonus kilča navíc. Hladovět a cítit se při dodržování jídelníčku dlouhodobě mizerně je chyba, protože v takovém případě to nikdy dlouho nevydržíte, a nakonec ztracenou energii budete muset opět dohnat jídlem.

Jak tedy upevnit zdraví, a získat optimální váhu natrvalo bez Jo-jo efektu?

Základem je:
 • Správně nastavit svůj energetický příjem 
 • Mít v jídelníčku dostatek bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů, minerálů
 • Dodržovat pitný režim
 • Pestrost, rozmanitost
 • Zařadit do života přirozený pohyb 
 • Omezit konzumaci vysoce průmyslově zpracovaných potravin a sladkostí 

Co Vám stravovací plán na míru přinese?

pexels-andrea-piacquadio-3811663.jpg
Jíte pořád stejně, a přesto Vám váha jde neustále nahoru? Začínáte pociťovat zoufalství, ale nechcete to tak nechat? Hledáte různé rady na internetu, ale vůbec nevíte, kde začít?
 
Stravovací plán je založen na běžných potravinách. Ke každému chodu si vyberete to, na co máte zrovna chuť. Získání optimální váhy pro Vás nebude žádný stres, vše Vás bude bavit a vše si uzpůsobíte tak, aby Vám to vyhovovalo. Ušetříte peníze za další dietní programy, protože už nikdy nebudete žádnou dietu potřebovat. Díky individuálnímu přístupu získáte optimální váhu zdravým způsobem.​ Po nějaké době si na jídelníček natolik zvyknete, že se stane součástí Vašeho nového životního stylu. Kromě spokojenosti s Vaší postavou, vyššího sebevědomí, lepší pohyblivosti a více chuti do života, Vám zdravé stravování přinese především pevnější zdraví. Díky velké variabilitě a pestrosti se můžete jídelníčkem řídit dlouhodobě. Jídla jsou rychlá, pestrá, rozmanitá.

Líbilo by se Vám?

 • Začít konečně hubnout 2 až 4 kg za měsíc, a to bez následného jojo efektu?
 • Hubnout bez toho, abyste se museli trvale vzdát svých oblíbených jídel?
 • Hubnout, a přitom vůbec nehladovět, a naopak pořádně jíst?
 • Užít si ten skvělý pocit, když konečně dokážete trvale zhubnout?
 • Vypadat o několik let mladší a také se tak cítit?
 • Dopřát si na dovolené, nebo přes svátky jídlo, které máte rádi a potom se během dvou týdnů vrátit zpět do formy?
 • Oddálit užívání léků o několik let?
 • Prodloužit  aktivní život o více než 10 let?
 • Spát bez problémů?
pexels-andrea-piacquadio-3756169.jpg

Výhody stravovacího plánu

 • Dostanete přesný postup, jak na to. Není na tom nic složitého. Zvládne to opravdu každý. 
 • Stravovací plán je sestaven tak, aby příprava jednotlivých pokrmů pro Vás byla časově co nejjednodušší.
 • Všechny recepty v plánu jsou snadné a chutné.
 • Všechna jídla jsou sestavena na potravinách, která běžně jíte.
 • Naučíte se pestrosti, rozmanitosti, která je pro udržení kvalitního zdraví nezbytností.
 • Již nemusíte přemýšlet nad tím, co vlastně uvařit, nachystat, stačí se dát jednoduše rovnou do toho.
 • Nebudete muset počítat kalorie.
 • Nejedná se o žádnou dietu, ale o zdravý způsob stravování, nebudete hladovět!
 • Vždy si budete moct vybrat z mnoha variant jídel, která lze připravit jednoduše a rychle.
 • Jako bonus se navíc vyhnete každodenní jednostrannosti, která po čase přináší zbytečné zdravotní komplikace.
 • Upevnění zdraví.
 • Spokojenost, radost.
 • Těšení se na nová jídla.
 • Zájem celé rodiny včetně dětí o vaření, zkoušení nového.
 • Důvěra v to, že i přes „překážky“ lze vytouženého cíle dosáhnout.
 • Můžete se kdykoliv na nás obrátit s vašimi úspěchy, nejistotami aj.
 • Optimální hmotnost.
 • Zkvalitněný život.
 • Cítit se fit, více energie.
 • Nová motivace, inspirace.
 • Víra v sám sebe.
 • Zvýšené sebevědomí.
 • Žádný strach, obavy.
 • Touha dělat nové kroky vpřed.
 • Při dodržování rad, dlouhodobý efekt s upevněním zdraví, zkvalitněním života, optimální váhou, vyšším sebevědomím.
 • Kontrola nad jídlem, kontrola nad svým životem.
 • Obdiv okolí.
 • Na základě vašeho úspěchu můžete pomoci i dalším lidem s obdobnými problémy.
 • Budete motivací pro ostatní, pomůžete jim odstranit zastaralé vzorce myšlení, co je a není v životě možné.
 • Můžete sdílet svůj osobní příběh, zkušenosti, pády, naději a být pro jiné inspirací.
Co místo zklamání…
 • Užívat si dlouhé pohledy do zrcadla na Vaši vytouženou postavu?
 • Nebát se stoupnout na váhu?
 • Zažít ten skvělý pocit, že se sami sobě líbíte?
 • Zbavit se definitivně chutí na něco dobrého, nedojedenosti?
 • Cítit se fit, mít více energie, elánu do života?

Běžný den – klasické situace

pexels-one-shot-2890387.jpg
Co budu zase chystat? Už teď nestíhám.

Já mám ale hlad.

Já mám takovou chuť na něco dobrého.

Co bych tak všechno snědla?

Je mi nějak těžko, asi jsem to zase přehnala.

Výsledek?

 • Neustálé chutě na něco dobrého
 • Nárůst hmotnosti
 • Jednostranná strava
 • Vznik zdravotních problémů
 • Začarovaný kruh
 • Nespokojenost, hádky, letargie, nervozita
 • Nedostatek času na svoje zájmy
pexels-andrea-piacquadio-3755761.jpg

Nový den se stravovacím plánem

pexels-andrea-piacquadio-774909.jpg
Konečně změna. Jaká mňamka nás zase čeká?
Nadšení z plánování jídel na nový den.
Najedl jsem se tak akorát. Není mi těžko. Cítím se fit. Mám energii na rozdávání.
Kde jsou chutě? Nemám zájem se přejídat. Nic mě nebolí, není mi špatně.
Dostatek energie na domácí povinnosti.

Výsledek?

 • Pestrost, rozmanitost
 • Upevnění zdraví
 • Úprava hmotnosti
 • Spokojenost, radost
 • Těšení se na nová jídla
 • Zájem celé rodiny včetně dětí o vaření, zkoušení nového
 • Motivace, inspirace
 • Nový, ušetřený čas na koníčky, zábavu, rodinu, přátele
pexels-gustavo-fring-3985232.jpg

Kdy jindy chceš začít měnit život svůj a svých dětí, než hned dnes?

pexels-cottonbro-3992391.jpg

Moje vzdělání, výsledky, úspěchy

Naučím Vás, jak získat optimální váhu a upevnit zdraví, zkvalitnit život prostřednictvím stravy nikoliv hladověním, ale jedením
 
Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)
Oblasti stravování se věnuji již nějakou dobu. Studovala jsem v letech 2004 – 2009 na Jihočeské univerzitě – Zdravotně sociální fakulta obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, kde stravování, výživa byla po celých 5 let jedním z nejdůležitějších oborů, témat. Studium jsem ukončila státní zkouškou. Jako součástí studia jsem absolvovala praxi například:
 • Zdravotní ústav se sídlem v Brně, a to v oboru Pracovní lékařství a v oboru Fyziologie a psychologie práce
 • KHS JM kraje se sídlem v Brně – územní pracoviště Blansko, a to v oboru Hygiena obecná a komunální, Hygiena dětí a mladistvých, Hygiena práce, Hygiena výživy, Epidemiologie
nové.png
Skener_20210225 (2).jpg
Jelikož se celá ta studentská léta točila zejména kolem zdraví – hygiena výživy, epidemiologie, hygiena práce, hygiena životního prostředí aj., velmi rychle se pro mne stala tato témata a celá tato problematika velkou inspirací a hnacím motorem.
Postupně jsem si prohlubovala jak praxi, tak vzdělání
 
2013 – nyní                            Certifikovaný Poradce pro výživu
 
2011 – nyní                            Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti                                                                             bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
 
Vše souvisí se vším a já si postupně našla velmi blízký vztah zejména k oblasti týkající se výživy, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V následujících letech po státní zkoušce jsem získala osvědčení jako Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, technik požární ochrany a stala jsem se certifikovaným Poradcem pro výživu.
 
Aktuálně píši do bulletinu MUDr. Josefa Jonáše a do regionálních deníků.

Poskytuji služby jako například – kurzy, školení, přednášky, tvorba dokumentací, stravovacích plánů, analýz jídelníčků, moderní komplexní diagnostiky těla včetně měření stavu stresové odolnosti, cévního, kardiovaskulárního systému aj. v oblasti vyváženého stravování, a to jak jednotlivcům, skupinám, tak i zaměstnavatelům, zaměstnancům a dalším.
 
Moji klientelu tvoří lidé různých věkových kategorií, ženy, muži i děti z celé České republiky i zahraničí. 
Prioritou je pro mne sám zákazník. Společně si stanovíme cíle, kterých potřebujete, chcete, dosáhnout a vhodnou motivaci.
 
Vzájemnou spoluprácí prostřednictvím předem stanovených metod, postupů, které vycházejí z aktuálních potřeb, požadavků klienta, vytyčených cílů, přání, dosahujeme. Po celou dobu naší společné cesty Vás budu motivovat, udělám maximum pro to, aby každý z Vás dosáhl těch nejlepších výsledků, které Vás v životě posunou zase o velký kus vpřed. Můžete mít jistotu, že se na mne můžete kdykoliv bez váhání a s důvěrou obrátit.
1617780213753_edited.jpg

Reference

4/2021
Iveta
„Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělé velikonoční recepty...slavilo to velký úspěch u čtenářů.“
Zkusila jsem si zvednout 10 kg brambor, hodně těžký, a tyto kg už nemám, prostě super. Jím, co mám ráda, řekla bych i hodně, a nepociťuji hlad. Jedním slovem „děkuji“, jsem moc ráda, že jste mi vstoupila do cesty.
3/2021
Darina
3/2021
Jarka
„Od té doby, co jsme Vás poznali, jsme se začali stravovat jinak "zdravěji". Manželovi se podařilo zhubnout 5 kilo.“

Přínosy stravovacího plánu

I o svátcích můžete mlsat hravě zdravě.jpg
Všechny postupy pro dosažení cíle mám vyzkoušené přímo na sobě. Až následně po ověření jsem začala metody sdílet s ostatními.
 
Čerpám poznatky od mezinárodně uznávaných lékařů, vědců, odborníků. Používáme ty nejmodernější metody, které náš trh nabízí. Učím jen to, co funguje na ostatních a s čím oni sami, jak tvrdí, jim pomohlo a s čím byli spokojeni.
 • Dostanete přesný postup, jak na to. Není na tom nic složitého. Zvládne to opravdu každý. 
 • Stravovací plán je sestaven tak, aby příprava jednotlivých pokrmů pro Vás byla časově co nejjednodušší.
 • Všechny recepty v plánu jsou snadné a chutné.
 • Všechna jídla jsou sestavena na potravinách, která běžně jíte.
 • Naučíte se pestrosti, rozmanitosti, která je pro udržení kvalitního zdraví nezbytností.
 • Již nemusíte přemýšlet nad tím, co vlastně uvařit, nachystat, stačí se dát jednoduše rovnou do toho.
 • Nebudete muset počítat kalorie.
 • Nejedná se o žádnou dietu, ale o zdravý způsob stravování, nebudete hladovět!
 • Vždy si budete moct vybrat z mnoha variant jídel, která lze připravit jednoduše a rychle.
 • Jako bonus se navíc vyhnete každodenní jednostrannosti, která po čase přináší zbytečné zdravotní komplikace.
 • Upevnění zdraví.
 • Spokojenost, radost.
 • Těšení se na nová jídla.
 • Zájem celé rodiny včetně dětí o vaření, zkoušení nového.
 • Důvěra v to, že i přes „překážky“ lze vytouženého cíle dosáhnout.
 • Můžete se kdykoliv na nás obrátit s vašimi úspěchy, nejistotami aj.
 • Optimální hmotnost.
 • Zkvalitněný život.
 • Cítit se fit, více energie.
 • Nová motivace, inspirace.
 • Víra v sám sebe.
 • Zvýšené sebevědomí.
 • Žádný strach, obavy.
 • Touha dělat nové kroky vpřed.
 • Při dodržování rad, dlouhodobý efekt s upevněním zdraví, zkvalitněním života, optimální váhou, vyšším sebevědomím.
 • Kontrola nad jídlem, kontrola nad svým životem.
 • Obdiv okolí.
 • Na základě vašeho úspěchu můžete pomoci i dalším lidem s obdobnými problémy.
 • Budete motivací pro ostatní, pomůžete jim odstranit zastaralé vzorce myšlení, co je a není v životě možné.
 • Můžete sdílet svůj osobní příběh, zkušenosti, pády, naději a být pro jiné inspirací.
8/2020
Dana
„Mám dole 6 kg je to vidět přes prsa a zadek.“
2/2020
Jaroslava
„Jsme s manželem spokojení se stravováčkem, manželovi se podařilo zhubnout 4kg, jídla jsou pro nás pestřejší, než která jsme jedli před stravováčkem a jíme větší množství, jsme rádi, že se můžeme stravovat podle stravováčku.“
Začněte dnes s novým jídelníčkem, abyste již zítra na sobě mohli vidět svoje první výsledky se zaslouženými úspěchy včetně získání času navíc, který můžete věnovat tomu, co máte rádi.
Upevněte hned svoje zdraví, posilte imunitu, načerpejte novou energii a získejte díky tomu zpět ztracené sebevědomí včetně optimální váhy.

VAROVÁNÍ! Jídelníček pro Vás není vhodný pokud

 • Chcete zhubnout co nejrychleji a snažíte se hledat "zkratky". To je sice možné, ale končí to jojo efektem. 
 • Rádi počítáte v kalorických tabulkách a nehledáte inspiraci na jídla. V takovém případě by pro Vás plán neměl přidanou hodnotu.
 • Máte závažné onemocnění, které vyžaduje speciální dietu. Pokud je to Váš případ, řešte jídelníček výhradně s lékařem.
 • Nejste ochotni vařit podle plánu. Pokud toto nedokážete, není možné očekávat výsledky. 
Cena celkem

5 960 Kč

 
Zabezpečená platba.
Rozhodnutí je jen na Vás. Můžete zůstat tam, kde jste nebo začít žít svůj sen. Dejte sbohem starému já a přivítejte své nové, neokoukané, inspirující. Ode dneška za rok si budete přát, abyste začali právě dnes.
 
Proč? Protože i vy se můžete zbavit přejídání, otravných chutí, dosáhnout optimální váhy, upevnit zdraví, zkvalitnit život a začít se cítit lépe.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je Stravovací plán vhodný?
Pro ty, co mají problém s váhou, nebo poslední dobou více přibírají; pro ty, co chtějí upevnit zdraví, zkvalitnit život.
Jak probíhá vypracování plánu?
Po zaplacení objednávky dostanete na mail dotazníček, který vyplníte a přepošlete spolu s ochranou osobních údajů na náš mail. Následně budete kontaktováni a domluvíme se na dalších podrobnostech.
V jaké formě jídelníček obdržím?
Jídelníček obdržíte ve formě 3 PDF na e-mail, který uvedete při objednávce.
Kolik mohu zhubnout měsíčně?
Běžně můžete očekávat úbytek 2-4 kg za měsíc. Záleží na věku, pohlaví, zdravotním stavu a dalších faktorech.
Opravdu zhubnu?
Ano, když se budete držet plánu a využijete moje tipy, tak zhubnete.
Jak dlouho můžu jíst podle plánu?
Podle plánu můžete jíst i několik měsíců (let). Jen bude potřeba si částečně upravit porce, pokud by se Vaše hubnutí zpomalilo a chtěli byste v něm pokračovat.
Musím si kupovat nějaké speciální potraviny?
Potraviny vychází z toho, jaké uvedete v dotazníku.
Je možné, že po obdržení a dodržování Stravovacího plánu neuvidím změny ihned?
To samozřejmě možné je, proto je potřeba trpělivost, rozhodně byste se neměli srovnávat s ostatními, protože každý jste originál – každý máte odlišné genetické předpoklady, stavbu těla, jinou "dietní" minulost a jiné podmínky, za kterých hubnete. Každý z Vás snáší změny ve stravě odlišným způsobem. Tělo potřebuje čas, aby se adaptovalo na změnu stravování. Doporučuji prostudovat nejprve všechny materiály, které jsou součástí Stravovacího plánu a následně pozvolna najíždět na nový režim. Neberte to jako krátkodobé období změny, ale jako dlouhodobou změnu životního stylu.
Co když mám nasazenou hormonální léčbu?
Plán je nastaven racionálně, takže to není žádný problém. Pouze je možné, že se výsledky budou dostavovat v takovém případě pomaleji, ale není to pravidlem.
Častým problémem při hubnutí je odkládání změny stravování na "vhodnou chvíli". Vždy se může najít důvod, proč začít až jindy. Odkládání změn ve většině případů vede k neuskutečňování změn.
 
Kdy začnete plnit své sny, když ne dnes?
Na své cestě snů Vás podpoříme, budeme pro Vás oporou. Už na to nemusíte být sami. U nás najdete veškeré informace, které ke splnění svých přání budete potřebovat.
V případě dotazů jsem Vám k dispozici přes e-mail: zdravevestrave@seznam.cz