Týdenní inspirace na originální, jednoduché, zdravé snídaně a svačinky pro celou rodinu - 2. týden

Aktualizováno: 20. 8. 2021

Hledáte nějakou inspiraci na chutné, zdravé svačinky, snídaně nejen pro sebe, ale i pro děti? Přináším pár zajímavých tipů, které zaberou pouze pár minut a potěší nejen dospělé, ale i všechny děti. Jako bonus se navíc vyhnete každodenní jednostrannosti, která po čase přináší zbytečné zdravotní komplikace a naučíte se pestrosti, rozmanitosti, která je pro udržení kvalitního zdraví nezbytností.


Již nemusíte přemýšlet nad tím, co vlastně uvařit, stačí se dát jednoduše rovnou do toho.

Pokud máte pocit, že jíte dokola pořád to stejné, nebaví vás neustále něco vážit a odměřovat, chcete vařit chutně, pestře a strávit u plotny minimum času, abyste se mohli věnovat svým zálibám, tomu, co máte rádi, připravila jsem pro celou rodinu ZA DOBROVOLNOU CENU nádherně barevný, pestrý jídelníček bez vážení.

Klikněte zde


Pokud vás zajímá o stravování více, vytvořila jsem pro vás rozšířený jídelníček bez vážení surovin s přípravou pokrmů od 1 minuty a s 10 videoprezentacemi s tématy z oblasti stravování k upevnění zdraví a zachování si optimální váhy buď v tištěné podobě klikněte zde, nebo přímo na váš e-mail klikněte zde.


Nebo můžete věnovat originální dárkové poukazy pro radost přímo na míru.

Klikněte zde

2. TÝDEN

Sedlácké muffiny

Doba přípravy: cca 20 min


Ingredience: vejce špenát sýr eidam krůtí šunka chléb žitný rajčata špetka soli pepř

koření dle chuti


Postup přípravy: K rozšlehaným vejcím přidejte podušený špenát, nastrouhaný sýr a na malé kostičky nakrájenou šunku. Dochuťte špetkou soli, pepřem a oblíbeným kořením. Vylijte do formiček a v předehřáté troubě pečte asi 15 - 18 minut. Podávejte s pečivem a s rajčaty. Ke svačince, k snídani klidně přidejte oblíbené ovoce společně s dalšími druhy zeleniny. Nezapomínejte rovněž na pitný režim. Vyzkoušet můžete lahodný, neslazený levandulový čaj. Dobrou chuť.


Poznámka: Množství jednotlivých ingrediencí neuvádím záměrně, vždy záleží na věku, pohlaví, zdravotním stavu, fyzické, psychické zátěži a na dalších faktorech.
49 zobrazení0 komentářů