STOP přibírání na váze - mega rychlé a vynikající snídaně a svačinky pro celou rodinu - 6. týden

Aktualizováno: 2. 6. 2021

Hledáte nějakou inspiraci na chutné, zdravé svačinky, snídaně nejen pro sebe, ale i pro děti? Přináším pár zajímavých tipů, které zaberou pouze pár minut a potěší nejen dospělé, ale i všechny děti. Jako bonus se navíc vyhnete každodenní jednostrannosti, která po čase přináší zbytečné zdravotní komplikace a naučíte se pestrosti, rozmanitosti, která je pro udržení kvalitního zdraví nezbytností.


Již nemusíte přemýšlet nad tím, co vlastně uvařit, stačí se dát jednoduše rovnou do toho.

Pokud máte pocit, že jíte dokola pořád to stejné, nebaví vás neustále něco vážit a odměřovat, chcete vařit chutně, pestře a strávit u plotny minimum času, abyste se mohli věnovat svým zálibám, tomu, co máte rádi, připravila jsem pro celou rodinu ZA DOBROVOLNOU CENU nádherně barevný, pestrý jídelníček bez vážení.

Klikněte zde


Pokud vás zajímá o stravování více, vytvořila jsem pro vás rozšířený jídelníček bez vážení surovin s přípravou pokrmů od 1 minuty a s 10 videoprezentacemi s tématy z oblasti stravování k upevnění zdraví a zachování si optimální váhy buď v tištěné podobě klikněte zde, nebo přímo na váš e-mail klikněte zde.

Nebo můžete věnovat originální dárkové poukazy pro radost přímo na míru.

Klikněte zde


6. TÝDEN

Pomerančový salát s kokosem

Doba přípravy:

cca 8 min


Ingredience: živočišné máslo kokos mletý pomeranče citrónová šťáva pomerančová šťáva


Postup přípravy: Na másle krátce osmahněte kokos a nechejte vychladnout (nesmí zhnědnout, jen do růžova!). Pomeranče oloupejte na malé kousky, smíchejte je s citrónovou a pomerančovou šťávou a vše i s kokosem promíchejte. Můžete nechat vychladit a odležet, nebo i hned podávat. Ke svačince, k snídani klidně přidejte oblíbené ovoce, doplňte o oblíbenou zeleninu. Nezbytný je v průběhu dne dodržovat rovněž pitný režim. Doporučuji například ostružinový čaj ochucený malým množstvím medu. Dobrou chuť.


Poznámka: Množství jednotlivých ingrediencí neuvádím záměrně, vždy záleží na věku, pohlaví, zdravotním stavu, fyzické, psychické zátěži a na dalších faktorech.
113 zobrazení0 komentářů