STOP přibírání na váze - do 5 minut hotové a chutné snídaně a svačinky pro celou rodinu - 7. týden

Aktualizace: bře 30

Hledáte nějakou inspiraci na chutné, zdravé svačinky, snídaně nejen pro sebe, ale i pro děti? Přináším pár zajímavých tipů, které zaberou pouze pár minut a potěší nejen dospělé, ale i všechny děti. Jako bonus se navíc vyhnete každodenní jednostrannosti, která po čase přináší zbytečné zdravotní komplikace a naučíte se pestrosti, rozmanitosti, která je pro udržení kvalitního zdraví nezbytností.

Již nemusíte přemýšlet nad tím, co vlastně uvařit, stačí se dát jednoduše rovnou do toho.

Pokud máte pocit, že jíte dokola pořád to stejné, nebaví vás neustále něco vážit a odměřovat, chcete vařit chutně, pestře a strávit u plotny minimum času, abyste se mohli věnovat svým zálibám, tomu, co máte rádi, připravila jsem pro celou rodinu ZA DOBROVOLNOU CENU nádherně barevný, pestrý jídelníček bez vážení.

Klikněte zde


Pokud vás zajímá o stravování více, vytvořila jsem pro vás rozšířený jídelníček bez vážení surovin s přípravou pokrmů od 1 minuty a s 10 videoprezentacemi s tématy z oblasti stravování k upevnění zdraví a zachování si optimální váhy s 50% SLEVOU buď v tištěné podobě, nebo přímo na váš e-mail.

Klikněte zde

Nebo můžete věnovat originální dárkové poukazy pro radost přímo na míru.

Klikněte zde

7. TÝDEN

Pyré z manga, slunečnice a ledového salátu

Doba přípravy:

cca 5 min


Ingredience: mango ledový salát slunečnicová semena mandle řecký jogurt


Postup přípravy: Mango, ledový salát a slunečnicová semínka rozmixujte na hustý krém a posypte mandlemi. Jogurt dejte do misky a jeho povrch ozdobte pomocí připraveného pyré (lze i přímo vmíchat do jogurtu). Ke svačince, k snídani klidně přidejte oblíbené ovoce, doplňte o oblíbenou zeleninu. Nezbytný je v průběhu dne dodržovat rovněž pitný režim. Doporučuji například zázvorový čaj ochucený citronem. Dobrou chuť.


Poznámka: Množství jednotlivých ingrediencí neuvádím záměrně, vždy záleží na věku, pohlaví, zdravotním stavu, fyzické, psychické zátěži a na dalších faktorech.
8 zobrazení0 komentář
Mgr. Pavlína Podloučková
605 300 835
  • Facebook
  • Instagram sociální Icon
Sledujte nás na