Originální velikonoční kytičky do pár minut + na Velikonoce ZDARMA pro všechny ženy dáreček

Pečete na Velikonoce pořád to stejné a chtěli byste to tentokrát zpestřit něčím novým, zajímavým, ne moc pracným a chuťově výborným? Pak doporučuji tento recept, který vás určitě nadchne a v průběhu roku ho budete dělat ještě několikrát. Věřte mi, oblíbí si ho celá rodina.


Úžasné ženy, pro vás máme jako odměnu za každoroční velikonoční projevenou statečnost dáreček ZDARMA pro zpříjemnění chvilek u vaření a to náš velmi oblíbený Jídelníček bez vážení surovin, kde můžete načerpat inspiraci pro ta nejjednodušší, pestrá jídla hotová do pár minut.

Klikněte zde


Pokud vás zajímá, jaký vliv má naše strava na kvalitu našeho života a jak prostřednictvím stravy svoje zdraví upevnit, vytvořili jsme pro vás rozšířený Jídelníček bez vážení surovin 2 s přípravou pokrmů již od 1 minuty a s 10 videoprezentacemi s tématy z oblasti stravování k upevnění zdraví a zachování si optimální váhy s 50% SLEVOU buď v tištěné podobě, nebo přímo na váš e-mail.

Klikněte zde

Nebo můžete udělat radost sobě či svým nejbližším originálním dárkovým poukazem přímo na míru.

Klikněte zde


Originální velikonoční kytičky

Ingredience

1 prášek do pečiva

500g celozrnné mouky hladké

250ml mléka

2 vejce (1 bílek nechte bokem na potření)

150g medu

80g tuku na pečení

mandle

mleté ořechy


Postup přípravy

Všechny ingredience kromě 1 bílku, mandlí a mletých ořechů smíchejte. Vytvořte hladké těsto a dejte odležet na cca 30 minut do lednice. Následně vytvarujte z těsta válečky. Délka závisí na vás. Do každého válečku udělejte několik zářezů nožem a nakonec váleček srolujte. Vznikne pěkná kytička, kterou můžete ručně dle vašich představ ještě doupravit. Dejte na plech, potřete bílkem a posypte mletými ořechy. Pečte v předem vyhřáté troubě při 160°C asi 17 minut.

27 zobrazení0 komentářů